215/50R17 95V WINTER XL TA

TAURUS

215/50R17 95V WINTER XL TA

215/50R17 95V WINTER XL TA

5,190.00 ден

На лагер

5,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015415 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: