215/50R18 92V POLARIS 5 FR

BARUM

215/50R18 92V POLARIS 5 FR

215/50R18 92V POLARIS 5 FR

9,180.00 ден

На лагер

9,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502249 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: