215/55R16 97H P7cint XL

PIRELLI

215/55R16 97H P7cint XL

215/55R16 97H P7cint XL

7,690.00 ден

На лагер

7,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009449 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: