215/55R17 94H WinterContact TS 870 P

CONTINENTAL
-10%

215/55R17 94H WinterContact TS 870 P

215/55R17 94H WinterContact TS 870 P

11,241.00 ден

На лагер

11,241.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501819 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: