215/55R17 98V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

215/55R17 98V WINGUARD Sport 2 XL

215/55R17 98V WINGUARD Sport 2 XL

6,714.00 ден

На лагер

6,714.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502168 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: