215/55R18 99H WINMASTER PROX ARW 3 XL

ARIVO

215/55R18 99H WINMASTER PROX ARW 3 XL

215/55R18 99H WINMASTER PROX ARW 3 XL

4,470.00 ден

На лагер

4,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504996 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

99H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: