215/55R18 99V SNOW XL RI

RIKEN
-10%

215/55R18 99V SNOW XL RI

215/55R18 99V SNOW XL RI

5,004.00 ден

На лагер

5,004.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016581 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: