215/55R18 99V MP47 Hectorra 3 SUV XL F

MATADOR
-15%

215/55R18 99V MP47 Hectorra 3 SUV XL F

215/55R18 99V MP47 Hectorra 3 SUV XL F

6,392.00 ден

На лагер

6,392.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500417 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: