215/55R18 99V P7-CNT XL

PIRELLI
-10%

215/55R18 99V P7-CNT XL

215/55R18 99V P7-CNT XL

9,306.00 ден

На лагер

9,306.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501467 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: