215/60R16 95V PRIMACY 3

MICHELIN

215/60R16 95V PRIMACY 3

215/60R16 95V PRIMACY 3

9,210.00 ден

На лагер

9,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011198 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: