215/65R15C 100T CVC 200

CONTINENTAL

215/65R15C 100T CVC 200

215/65R15C 100T CVC 200

9,360.00 ден

На лагер

9,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009578 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: