225/55R16 99V NOKIAN LINE XL

CONTINENTAL
-10%

225/55R16 99V NOKIAN LINE XL

225/55R16 99V NOKIAN LINE XL

9,370.00 ден

На лагер

9,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006323 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

Vanco 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: