215/65R16 102V CrossClimate 2 XL

MICHELIN
-10%

215/65R16 102V CrossClimate 2 XL

215/65R16 102V CrossClimate 2 XL

9,153.00 ден

На лагер

9,153.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023425 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: