215/65R16 98H MP62 ALL WEATHER EVO FR

MATADOR
-10%

215/65R16 98H MP62 ALL WEATHER EVO FR

215/65R16 98H MP62 ALL WEATHER EVO FR

5,994.00 ден

На лагер

5,994.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500423 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Додадовте производ во Вашата кошничка: