215/65R16C 109/107T AGILIS 3

MICHELIN

215/65R16C 109/107T AGILIS 3

215/65R16C 109/107T AGILIS 3

12,330.00 ден

Out of stock

12,330.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504334 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis 3

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: