215/65R16C 109/107T CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

215/65R16C 109/107T CARGOSPEEDEVO RI

215/65R16C 109/107T CARGOSPEEDEVO RI

5,247.00 ден

На лагер

5,247.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503974 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: