215/70R16 100T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-10%

215/70R16 100T WINGUARD SNOW G 3 WH21

215/70R16 100T WINGUARD SNOW G 3 WH21

6,057.00 ден

На лагер

6,057.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502724 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD SNOW G3WH21

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: