215/75R16C 113/111R Vanis AS

BARUM

215/75R16C 113/111R Vanis AS

215/75R16C 113/111R Vanis AS

9,490.00 ден

На лагер

9,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023932 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: