225/40R18 92V PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN

225/40R18 92V PILOT ALPIN PA5 XL

225/40R18 92V PILOT ALPIN PA5 XL

11,690.00 ден

На лагер

11,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018040 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: