225/40R18 92V WINTER XL TA

TAURUS

225/40R18 92V WINTER XL TA

225/40R18 92V WINTER XL TA

4,280.00 ден

На лагер

4,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015407 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: