225/40R18 92V POLARIS 5 XL FR

BARUM

225/40R18 92V POLARIS 5 XL FR

225/40R18 92V POLARIS 5 XL FR

6,800.00 ден

На лагер

6,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502250 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: