225/40R18 92V XL PILOT ALPIN PA4 MO GRNX

MICHELIN
-20%

225/40R18 92V XL PILOT ALPIN PA4 MO GRNX

225/40R18 92V XL PILOT ALPIN PA4 MO GRNX

9,216.00 ден

На лагер

9,216.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007439-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: