225/40R18 92V S954 XL

TOYO

225/40R18 92V S954 XL

225/40R18 92V S954 XL

7,960.00 ден

На лагер

7,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020853 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: