225/40R18 92V SNOW XL RI

RIKEN

225/40R18 92V SNOW XL RI

225/40R18 92V SNOW XL RI

4,280.00 ден

На лагер

4,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015417 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: