225/40R18 92Y ALL SEASON XL TA

TAURUS

225/40R18 92Y ALL SEASON XL TA

225/40R18 92Y ALL SEASON XL TA

4,620.00 ден

Out of stock

4,620.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504311 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: