225/40R18 92Y PILOT SPORT 4 ZP XL

MICHELIN
-10%

225/40R18 92Y PILOT SPORT 4 ZP XL

225/40R18 92Y PILOT SPORT 4 ZP XL

8,352.00 ден

На лагер

8,352.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500509 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: