225/40R19 93Y UHP RI

RIKEN
-10%

225/40R19 93Y UHP RI

225/40R19 93Y UHP RI

5,067.00 ден

На лагер

5,067.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500680 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Додадовте производ во Вашата кошничка: