225/45R17 91H WinterContact TS870 FR

CONTINENTAL
-10%

225/45R17 91H WinterContact TS870 FR

225/45R17 91H WinterContact TS870 FR

9,648.00 ден

На лагер

9,648.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023285 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: