225/45R17 94V WINTER XL TA

TAURUS

225/45R17 94V WINTER XL TA

225/45R17 94V WINTER XL TA

4,050.00 ден

На лагер

4,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015299 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: