225/45R17 94Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

225/45R17 94Y PILOT SPORT 5 XL

225/45R17 94Y PILOT SPORT 5 XL

6,624.00 ден

На лагер

6,624.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500511 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: