225/45R18 91V PILOT SPORT 3

MICHELIN
-10%

225/45R18 91V PILOT SPORT 3

225/45R18 91V PILOT SPORT 3

9,855.00 ден

На лагер

9,855.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004292 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: