225/45R18 95V SNOW XL RI

OUTLET 2019
RIKEN
-20%

225/45R18 95V SNOW XL RI

225/45R18 95V SNOW XL RI

4,448.00 ден

На лагер

4,448.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016425-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: