225/45R18 95V WR Snowproof P XL

NOKIAN

225/45R18 95V WR Snowproof P XL

225/45R18 95V WR Snowproof P XL

10,510.00 ден

На лагер

10,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020954 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: