225/45R18 95V POLARIS 5 XL FR

BARUM
-10%

225/45R18 95V POLARIS 5 XL FR

225/45R18 95V POLARIS 5 XL FR

7,380.00 ден

На лагер

7,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502588 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: