225/45R18 95Y ALL SEASON XL TA

TAURUS

225/45R18 95Y ALL SEASON XL TA

225/45R18 95Y ALL SEASON XL TA

5,560.00 ден

На лагер

5,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023056 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: