225/45R19 96V POLARIS 5 XL FR

BARUM

225/45R19 96V POLARIS 5 XL FR

225/45R19 96V POLARIS 5 XL FR

11,370.00 ден

На лагер

11,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502590 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: