225/45R19 96V WINMASTER PROX ARW 3 XL

ARIVO

225/45R19 96V WINMASTER PROX ARW 3 XL

225/45R19 96V WINMASTER PROX ARW 3 XL

4,830.00 ден

На лагер

4,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504997 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

96V

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: