225/45R19 96W CSC 5 XL

CONTINENTAL

225/45R19 96W CSC 5 XL

225/45R19 96W CSC 5 XL

14,620.00 ден

На лагер

14,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013321 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: