225/50R17 98Y PRIMACY 4 ZP XL

MICHELIN
-10%

225/50R17 98Y PRIMACY 4 ZP XL

225/50R17 98Y PRIMACY 4 ZP XL

10,458.00 ден

На лагер

10,458.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500515 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: