225/55R16 99H ALPIN 6 XL

MICHELIN

225/55R16 99H ALPIN 6 XL

225/55R16 99H ALPIN 6 XL

11,010.00 ден

На лагер

11,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015669 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: