225/55R16 99Y PRIMACY 4 XL

MICHELIN
-10%

225/55R16 99Y PRIMACY 4 XL

225/55R16 99Y PRIMACY 4 XL

11,421.00 ден

На лагер

11,421.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019016 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: