CONTINENTAL

225/55R17 101W AllSeasonContact 2 XL

225/55R17 101W AllSeasonContact 2 XL

11,020.00 ден

In stock

11,020.00 ден

Availability: In stock SKU: 505233 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

AllSeasonContact 2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W