225/55R17 101Y CrossClimate 2 XL

MICHELIN
-10%

225/55R17 101Y CrossClimate 2 XL

225/55R17 101Y CrossClimate 2 XL

11,376.00 ден

На лагер

11,376.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023428 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: