225/55R17 101Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

225/55R17 101Y PILOT SPORT 5 XL

225/55R17 101Y PILOT SPORT 5 XL

10,431.00 ден

Out of stock

10,431.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500519 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: