225/55R18 98V 701 SUV TAURUS

TAURUS
-10%

225/55R18 98V 701 SUV TAURUS

225/55R18 98V 701 SUV TAURUS

6,606.00 ден

На лагер

6,606.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014704 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: