225/55R18 98V 701 SUV RI

RIKEN

225/55R18 98V 701 SUV RI

225/55R18 98V 701 SUV RI

7,340.00 ден

На лагер

7,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010922 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: