225/55R18 98V MP47 Hectorra 3 SUV FR

MATADOR
-15%

225/55R18 98V MP47 Hectorra 3 SUV FR

225/55R18 98V MP47 Hectorra 3 SUV FR

6,825.50 ден

На лагер

6,825.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500440 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: