225/60R17 103H PILOT ALPIN PA5 SUV XL MI

MICHELIN
-15%

225/60R17 103H PILOT ALPIN PA5 SUV XL MI

225/60R17 103H PILOT ALPIN PA5 SUV XL MI

12,954.00 ден

На лагер

12,954.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018054-22 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: