225/60R17 103V SUV WINTER XL TA

TAURUS
-10%

225/60R17 103V SUV WINTER XL TA

225/60R17 103V SUV WINTER XL TA

6,048.00 ден

На лагер

6,048.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015297 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: