225/65 R16C 112/110R AGILIS CROSSCLIMATE

MICHELIN

225/65 R16C 112/110R AGILIS CROSSCLIMATE

225/65 R16C 112/110R AGILIS CROSSCLIMATE

14,500.00 ден

На лагер

14,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501958 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis Crossclimate

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: